Добави в любими

UPSA

Фервекс при простуда и грип х 16 таблетки UPSA

0.00 лв.

Този продукт не е наличен!

Срок на годност: 31.05.2025

 

ФЕРВЕКС / FERVEX НАСТИНКА И ГРИП таблетки описание:

Фервекс настинка и грип се използва за лечение симптомите на простуда, грипоподобни състояния, ринофарингит, ринит: бистра секреция от носа и сълзене на очите, кихане, главоболие и/или висока температура.Фервекс настинка и грип съдържа 2 активни вещества:
- парацетамол, който облекчава болката и намалява високата температура,
- хлорфенамин малеат, който намалява секрецията от носа, сълзенето и кихането.

Подходящ за:
възрастни и деца над 15 години

Преди употреба прочетете листовката!

ФЕРВЕКС / FERVEX НАСТИНКА И ГРИП таблетки състав:Paracetamol 500 mg / Chlorphenamine maleate 4 mg

ФЕРВЕКС / FERVEX НАСТИНКА И ГРИП таблетки дозировка:Възрастни и деца над 50 кг и над 15 години: 1 таблетка до максимум 4 таблетки дневно, като се спазва интервал от 4 часа между приемите.

 

виж повече

Подобни продукти

UPSA

Фервекс при простуда и грип х 16 таблетки UPSA

0.00 лв.

Този продукт не е наличен!

 

ФЕРВЕКС / FERVEX НАСТИНКА И ГРИП таблетки описание:

Фервекс настинка и грип се използва за лечение симптомите на простуда, грипоподобни състояния, ринофарингит, ринит: бистра секреция от носа и сълзене на очите, кихане, главоболие и/или висока температура.Фервекс настинка и грип съдържа 2 активни вещества:
- парацетамол, който облекчава болката и намалява високата температура,
- хлорфенамин малеат, който намалява секрецията от носа, сълзенето и кихането.

Подходящ за:
възрастни и деца над 15 години

Преди употреба прочетете листовката!

ФЕРВЕКС / FERVEX НАСТИНКА И ГРИП таблетки състав:Paracetamol 500 mg / Chlorphenamine maleate 4 mg

ФЕРВЕКС / FERVEX НАСТИНКА И ГРИП таблетки дозировка:Възрастни и деца над 50 кг и над 15 години: 1 таблетка до максимум 4 таблетки дневно, като се спазва интервал от 4 часа между приемите.

 

виж повече

Подобни продукти